Pronájem bytů a kanceláří v Ostravě - Profiterm

Nadstandardní byt 5+kk k pronájmu, ul. Občanská, Slezská Ostrava


Tisk

Byt 5+kk, 190 m2, s klimatizací a garáží k pronájmu - Novinka

Pronájem nadstadardního bytu 5+kk

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nadstandardně řešený prostorný ateliérový slunný byt dispozice 5+kk o podlahové ploše 190 m2 s vlastní garáží v klidné a velmi atraktivní rezidenční lokalitě ul. Občanská ve Slezské Ostravě blízko centra města.


Dispozici bytu tvoří:

Další vybavení a klady bytu:


V okolí bytu v pěším dosahu více tras a linek MHD, supermarket, zdravotní střediska, lékárna, restaurace, stanoviště sdílených kol, pošta, MŠ, ZŠ, Gymnázium atd. Dům je v blízkosti centra města (Masarykovo náměstí přes most M. Síkory) pěšky do 10-15 minut a automobilem 5 minut.

Měsíční ceny nájmu/podnájmu (DPH se neúčtuje):


Vratná kauce (stálá jistina) po dobu nájmu ve výši dvou nájmů. Generálním pronajímatelem nemovitostí ve vlastnictví naší skupiny je vlastní správcovská firma PRONÁJEM OSTRAVA s.r.o., která zajišťuje kompletní správu a údržbu nemovitostí a zajišťuje pro zákazníky výhodný centralizovaný nákup všech energií a služeb.
PRONÁJEM OSTRAVA s.r.o. zajišťuje také vyúčtování služeb/energií a podnajímá smluvně všechny nemovitosti, nebytové a bytové prostory a plochy jednotlivým konečným zákazníkům vždy na základě standardní podnájemní smlouvy.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat, PRONÁJEM OSTRAVA s.r.o., www.pronajemostrava.cz , tel. 702 213 965, 724 320 924.

Další pohledy na nabízené prostory

Umístění nemovitosti

Nadstandardní byt 5+kk k pronájmu, ul. Občanská, Slezská Ostrava