Pronájem bytů a kanceláří v Ostravě - Profiterm

Tisk

PRONÁJEM OSTRAVA - pronájmy v OstravěCharakteristika a strategie PRONÁJEM OSTRAVA

V developerských aktivitách preferuje dlouhodobé projekty s profesionálním a seriózním přístupem k zákazníkům. Orientujeme se na precizně připravené menší projekty s nadprůměrnou znalostí lokality a místního trhu. Tento přístup nám umožňuje plně se věnovat uspokojení individuálních potřeb zákazníků, detailům projektu a obohatit lokalitu realizace. Preferujeme smíšenou zástavbu a kombinované využití objektů. Našim cílem je prolínání aktivit a celodenní oživení lokalit a budov.


Spolupracujeme s kvalitními architekty a projektanty a dbáme na nejvyšší standard a trvanlivost použitých materiálů. Projekty jsou navrhovány přednostně jako nízkoenergetické. Tento moderní druh energeticky úsporných staveb je maximálně šetrný k životnímu prostředí a výrazně snižuje provozní náklady uživatele budov. Při plánování a realizaci staveb je kontrolováno a vyžadováno dodržování technologických postupů a konstrukčních detailů. Uvedeným přístupem k návrhu a realizaci projektů se výrazně odlišujeme od průměrných převažujících developerských projektů na trhu.


Důraz je kladen na dostupnost lokality a budov všemi prostředky dopravy a vždy řešíme dostatečnou kapacitu vlastního parkování. Nezapomínáme i na šetrné způsoby dopravy, cyklisty a pěší návštěvníky.


Disponujeme odborníky, kteří se dlouhodobě specializují také na návrh, instalaci, servis a správu moderních technických zařízení budov. Garantujeme tedy funkční a uživatelský nadstandard vnitřních instalací budov: vzduchotechnika, chlazení, topení, inteligentní řídící a měřící systémy, slaboproudé a silnoproudé instalace, osvětlení a elektronické zabezpečení. Zdroje tepla a chladu jsou navrhovány jako maximálně úsporné s využitím obnovitelných zdrojů. Tato řešení jsou velice šetrná k životnímu prostředí a snižují provozní náklady nájemcům budov.


Našimi nájemníky jsou významné firmy s regionální i celostátní působností.